Galeria zdjęć

W tym dziale będziemy zamieszczać zdjęcia naszych przedszkolaków z różnych wydarzeń!

13.06.2018 Indiański Dzień Dziecka polsko-niemieckie spotkanie przedszkolaków!

Dnia 13 czerwca 2018r. przedszkolaki z grupy Krasnali spotkały się z dziećmi z partnerskiego przedszkola w Cottbus, aby wspólnie świętować w ramach projektu pn. „Transgraniczny Dzień Dziecka – bal przedszkolaków”, który odbył się, dzięki finansowemu wsparciu z Funduszu Małych Projektów z Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia - Polska (2014 – 2020) w ramach Europejskiej Współpracy Terytorialnej oraz budżetu państwa.

Celem projektu było pogłębienie znajomości między dziećmi, ukazanie im obyczajów radosnych obchodów Dnia Dziecka oraz tradycyjnych dziecięcych zabaw, w połączeniu z nietypową indiańską scenografią, poprzez wspólne igraszki i gry edukacyjno-integracyjne.