Nasza Kadra

Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola tworzy zespół wykształconych, ambitnych i kreatywnych nauczycieli, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu, zaangażowanych w pracę z dziećmi. Nauczyciele są absolwentami uczelni pedagogicznych, posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi, ponadto biorą udział w licznych kursach kwalifikacyjnych, doskonalących oraz metodycznych.

Cechuje ich otwartość, empatia, umiejętność organizacji i kreatywność w działaniu. Nastawieni są na zaspakajanie indywidualnych potrzeb i pobudzanie zainteresowań zgodnie z możliwościami intelektualnymi każdego dziecka. W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka. W skład zespołu wspierającego opiekę nad dziećmi wchodzą również doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin m.in.: logopeda,  psycholog, oligofrenopedagog oraz terapeuta pedagogiczny.

MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 6 w ZIELONEJ GÓRZE

mgr Bogusława Matysiak