24.04.2017 Olimpiada Języka Niemieckiego w Zielonogórskiej Filharmonii!!!

Po raz kolejny nasze zdolne przedszkolaki uczestniczyły w Olimpiadzie Języka Niemieckiego organizowanej przez Miejskie Przedszkole nr 3 z Zielonej Góry w Zielonogórskiej Filharmonii. Głównym celem olimpiady jest promowanie nauki języka niemieckiego wśród dzieci w wieku przedszkolnym oraz podnoszenie kompetencji językowych przedszkolaków w oparciu zabawy językowe.

Nasza drużyna w składzie: Piotr Mostowski z Grupy Rybki, Mieszko Czarniecki i Jakub Zbieralski z Grupy Tygrysków dzielnie rywalizowała z innymi zielonogórskimi przedszkolami jak również z przedszkolami niemieckimi, - rozwiązując wspólnie liczne zagadki i quizy językowe, a przede wszystkim - bawiąc się przy tym znakomicie!!!

Serdecznie dziekujemy naszej dzielnej drużynie za udział!, a całej grupie Tygrysków za wspaniały DOPING podczas olimpijskich zmagań!!!