Trwa zbiórka ręczników dla chorych kotów ze schroniska w Zielonej Górze

Przedszkolaki pomagają chorym kotom z zielonogórskiego schroniska !!!

Po raz kolejny nasze przedszkole pomaga Zielonogórskiemy Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt

otrzymaliśmy następującą wiadomość:

" Do zielonogórskiego schroniska trafiło całe stado kotów. Po informacji, że przy jednej z ulic Zielonej Góry przebywają koty dziko żyjące, które są chore, rozpoczęło się wyłapywanie... Wszystkie mruczki mają grzybicę, choroba zdążyła się solidnie rozprzestrzenić, a leczenie polega głównie na kąpielach. (..) W związku z kąpielami kilkudziesięciu kotów chorych na grzybicę, schronisko potrzebuje OGROMNEJ ILOŚCI RĘCZNIKÓW!!! Po jednym użyciu, po każdym kocie musimy je wyrzucać, żeby nie przenosić choroby, nie mamy gdzie i jak ich gotować!
Ręczniki nie muszą być nowe ani duże, mogą być trochę dziurawe. PROSIMY O RĘCZNIKOWE WSPARCIE!!!!"

Ręczniki możecie Państwo przynosić do grupy Kotków - sala na parterze lub osobiście do Schroniska przy ul. Szwajcarskiej 4 w Zielonej Górze, codziennie w godzinach 10-18!!!

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy!!!