21.03.2024 Rozstrzygnięcie konkursu na "Wiosenny kapelusz".

miesiąc temu

21 marca - PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY - to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku przez dzieci i dorosłych!

Co tu zrobić, aby przygotować się na jej  nadejście?

Ogłoszony został konkurs z cyklu: „Pobaw się ze mną mamo i tato: Wiosenny KAPELUSZ”. Uwieńczeniem naszego konkursu był pokaz w wykonaniu dzieci ze wszystkich grup naszego przedszkola, podczas, którego dzieci, prezentowały swoje autorskie kapelusze. W taki sposób przywitaliśmy wiosnę. Przedszkolaki wraz z rodzicami zaskoczyły ilością zgłoszeń w konkursie oraz pomysłowością prac. Poziom konkursu był bardzo wysoki, każdy kapelusz, to wręcz artystyczne arcydzieło. Kapelusze wyróżniały się różnorodnością wykorzystanych materiałów, bajkową kolorystyką, starannością i techniką wykonania. Dzień 21 marca w naszym przedszkolu był najbardziej kolorowym dniem. Wszystkie przedszkolaki za udział w konkursie otrzymały dyplomy oraz nagrody.

Dziękujemy bardzo Pani Katarzynie Mazurowskiej i Pani Aleksandrze Rurkowskiej   za przekazanie nagród na nasz konkurs.

Jeszcze raz wszystkim dzieciakom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy kreatywności. Jesteście wspaniali, dziękujemy.