13.03.2024 Wizyta przedszkolaków w Pedagogicznej Bibliotece im. Marii Grzegorzewskiej.

miesiąc temu

Dzisiaj przedszkolaki z grupy Misiów wybrały się na zajęcia do Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Marii Grzegorzewskiej, zaraz po śniadaniu zapakowały swoje ulubione przytulanki w plecaki i wyruszyły do biblioteki. Tematem zajęć, było spotkanie z pluszowym misiem. Podczas zajęć prowadzonych przez Panią Agnieszkę Wojtachnio poznały historię powstania pluszowego misia, brały udział w quizie o znajomości misiów mieszkających w książkach i bajkach dla dzieci, były misiowe kolorowanki, wyklejanki, zajęcia ruchowe i wiele, wiele innych misiowych niespodzianek! W tym misiowym klimacie przedszkolaki odnalazły się idealnie, w końcu nazwa grupy zobowiązuje :)