07.11.2023 Zajęcia edukacyjne

6 miesięcy temu

W dniach 07 - 08.11 w naszym przedszkolu gościliśmy - strażniczkę miejską Panią Katarzynę Uberna, która w grupach Kotków, Biedronek, Misiów i Rybek przeprowadziła zajęcia edukacyjne pt. Bezpieczny przedszkolak. Podczas zajęć przedszkolaki dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy, które w przyszłości mogą uratować ich zdrowie a nawet życie m.in jak poruszać się przez przejście dla pieszych, jak prawidłowo poruszać się po drodze jako pieszy, co mogą zrobić kiedy zaczepi ich obca osoba oraz jak poradzić sobie podczas ataku psa. Bardzo dziękujemy Pani Kasi za odwiedziny oraz Straży Miejskiej w Zielonej Górze za wspaniałą edukacyjną inicjatywę!

W przyszłym tygodniu zajęcia odbędą się także w grupach starszych! Starszaki czekają z niecierpliwością! :)