27.03.2017 Wizyta Myśliwych w grupach Misiów, Krasnali i Myszek.

W poniedziałek  27.03.2017 grupy Misiów, Krasnali i Myszek odwiedzili niecodzienni goście! A mianowicie Myśliwi z Koła Łowieckiego „Słonka” z Zielonej Góry. Podczas spotkania Pan Damian Olszewski – myśliwy – tato Tosi Olszewskiej z grupy Misie opowiedział przedszkolakom o swojej pracy, o lesie, o tym jak myśliwi i leśnicy dbają o lasy i o zwierzynę leśną, pokazał i opisał gatunki zwierząt zamieszkujących polskie lasy. Podczas spotkania przedszkolaki zadawały myśliwym pytania, na które zaproszeni goście chętnie odpowiadali, Pan Damian sprawdził także wiedzę przedszkolaków zadając im pytania dotyczące lasu, oraz zagadki słuchowe – odgłosy zwierząt zamieszkujących lasy, musimy przyznać, że niektóre były naprawdę trudne, ale i z nimi przedszkolaki świetnie dały sobie radę! Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali od gości „leśne niespodzianki” !

Serdecznie dziękujemy Panu Damianowi - tacie Tosi z grupy Misiów za zorganizowanie spotkania, przedszkolaki były zachwycone!!!