26.04.2023 Transgraniczny świat przedszkolnych eksperymentów.

11 miesięcy temu

26.04 nasze przedszkole odwiedzili koledzy i koleżanki z niemieckiego miasta Cottbus w ramach projektu miast partnerskich Cottbus - Zielona Góra, zaraz po przyjeździe powitaliśmy naszych gości pysznym śniadaniem, następnie oprowadziliśmy ich po naszym przedszkolu, odwiedziliśmy wspólnie wszystkie przedszkolne grupy. Potem udaliśmy się wspólnie na zielonogórski deptak skąd wesołą ciuchcią udaliśmy się szlakiem Bachusików, następnie udaliśmy się do "Krainie Eksperymentów" – gdzie każdy samodzielnie wykonał swój wulkan, ale to nie był jeszcze koniec atrakcji – po powrocie do przedszkola czekał na nas Klaun, dzieci wzięły udział w zabawach przygotowanych specjalnie na tą okazję. Po takich cudownych atrakcjach zjedliśmy wspólnie pyszny obiadek. Musimy przyznać, że był to wspaniały dzień, który zapewnił nam i naszym gościom wiele pozytywnych wrażeń i doświadczeń, a także utwierdził nas w przekonaniu, że warto przekraczać granicę i uczyć się języków obcych.