KOMUNIKAT - UWAGA RODZICE!!!

rok temu

 

UWAGA RODZICE!!!

 

24 kwietnia o godzinie 12:00 zostaną opublikowane listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Wyniki kwalifikacji można sprawdzić w systemie Nabór lub na listach wywieszonych w przedszkolach/ szkołach z oddziałami przedszkolnymi.

Przypominamy, że dziecko zakwalifikowane nie oznacza przyjęte! Warunkiem umieszczenia dziecka na liście przyjętych jest potwierdzenia woli przyjęcia do danego przedszkola/oddziału przedszkolnego w terminie od 24 kwietnia 2022 r. od godz. 12:00 do 26 kwietnia 2023 r.

Brak potwierdzenia woli przyjęcia dziecka w ustalonym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

 

Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka można dokonać na dwa sposoby:

- elektronicznie logując się do systemu Nabór www.nabor.pcss.pl/zielonagora/przedszkole   i postępując zgodnie z instrukcją potwierdzania woli znajdującą się w załącznikach;

- osobiście składając potwierdzenie woli przyjęcia w przedszkolu/szkole. Wzór znajdą Państwo w załącznikach.

 

Rodzicom dzieci w wieku 3 – 6 lat, które zamieszkują w Zielonej Górze i nie zakwalifikowały się do żadnego ze wskazanych we wniosku przedszkoli Prezydent Miasta Zielona Góra pisemnie wskaże inne publiczne przedszkole lub oddział przedszkolny w szkole podstawowej, które będzie mogło przyjąć ich dziecko.

 

Załączniki:

- oświadczenie woli przyjęcia dziecka

https://images.dlaprzedszkoli.eu/mp6zgora/oswiadczenie-potwierdzenia-woli-przyjecia(2).pdf

- instrukcja potwierdzenia online

https://images.dlaprzedszkoli.eu/mp6zgora/instrukcja-potwierdzania-woli-przyjecia.pdf