Tydzień czytania Dzieciom 07.03-10.03.2017

W tym tygodniu w naszym przedszkolu trwał „TYDZIEŃ czytania DZIECIOM” pod hasłem „Czytanie uskrzydla”, akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem z Państwa strony – co nas ogromnie cieszy!! Każdą z grup w tym tygodniu odwiedziło od kilku do kilkunastu!!! czytających dzieciom gości – czytały głównie mamusie i tatusiowie ale również babcie, dziadkowie, ciocie i wujkowie a także studentki z Uniwersytetu Zielonogórskiego!!! W każdej grupie zachwycone i zainteresowanie przedszkolaki z uwaga słuchały czytanych bajek, baśni, wierszy i legend, chętnie wchodziły w dialog z czytającymi, rozmawiały o treści czytanych utworów jak również zadawały gościom wiele pytań!!!

W związku z tak dużym odzewem z Państwa strony serdecznie zapraszamy do dalszej współpracy, możecie Państwo nadal zgłaszać nauczycielkom chęć czytania dzieciom w grupach, pamiętajmy - Czytanie uskrzydla!!!

WIĘCEJ ZDJĘĆ http://mp6zgora.eprzedszkola.pl/index.php?m=galeria&id=35

Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, którzy w tym tygodniu czytali naszym przedszkolakom i czekamy na kolejne spotkania z książką.

Do zobaczenia !!!