8 marca nasze przedszkolaki gościły przemiłych gości z Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego – a mianowicie uczennice z II klasy o profilu fryzjerskim!

Uczennice ubrane w profesjonalne fartuchy i wyposażone w narzędzia fryzjerskie opowiedziały przedszkolakom na czym polega ich praca, jakich narzędzi używają, jak dbać o włosy oraz jakie fryzury są obecnie najmodniejsze!Pokazały dzieciom narzędzie fryzjerskie – różne rodzaje grzebieni jak również wspólnie z dziećmi wymieniły inne sprzęty używane w salonach fryzjerskich – maszynki, golarki, brzytwy, lokówki, suszarki i wiele innych, z wymienieniem których dzieci nie miały żadnych problemów! (...)

Na koniec spotkania niespodzianka!! – młode fryzjerki zorganizowały w każdej z grup mini salonik fryzjerski w którym czesały dziewczynki i chłopców, królowały warkocze, koki i irokezy a wszystkie fryzury zostały pięknie podkreślone kolorowymi lakierami – efekty zobaczcie sami!

Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Włodarczyk – nauczycielce z grupy Tygrysków za zaproszenie gości do naszego przedszkola, Pani Bożenie Fabian za pomoc i koordynowanie wizyty gości w naszym przedszkolu!! a przede wszystkim dziękujemy fryzjerkom - Katarzynie Zadrejko, Angelice Bejgrowicz, Joannie Łuczyńskiej, Annie Olejnik, Monice Ulidowskiej, Anicie Barckiej, Patrycji Wróbel oraz Angelice Kalińskiej że odwiedziły nasze przedszkole i podzieliły się swoją pasją z przedszkolakami!!!