01.03.2017 Na Marchewki urodziny....

W środę zakończyliśmy trzydniowy maraton z Marchewką w roli głównej! W poniedziałek piliśmy marchewkowe soki, we wtorek jedliśmy pyszne marchewkowe ciasto a w środę?! W środę wszyscy ubrani na pomarańczowo chrupaliśmy pyszne, zdrowe marchewki i wspólnie świętowaliśmy jej urodziny. Urodzinowe zabawy przygotowały nauczycielki z grupy Myszek – Pani Iwona Inforowicz oraz Pani Wiktoria Kusik, gościnnie z przedstawieniem „Urodziny Marchewki” wystąpiła grupa wspaniałych aktorów z grupy Biedronek z Panią Dorotą Łazewską!!

W tym dniu braliśmy udział w marchewkowych zabawach i konkurencjach: zbieraliśmy marchewki na czas, rozpoznawaliśmy smakiem i węchem – owoce i warzywa, układaliśmy marchewkowe puzzle, śpiewaliśmy piosenki a na koniec uczestniczyliśmy w wielkim quizie wiedzy o owocach i warzywach - i muszę przyznać, że tą wiedzę i kondycję to my mamy znakomitą!!!

Od dziś każdy przedszkolak wie po co się marchewkę je !!! ????  a teraz zobaczcie sami jakie mamy dziarskie minki, bo zjadamy witaminki!!

Galeria zdjęć: