DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Biuro Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonej Górze chce wesprzeć przedszkola w realizacji działań na rzecz bezpieczeństwa w Sieci.

Dołączam  plik pdf- broszurę: Poradnik dla rodziców „Szkodliwe treści w internecie. Nie akceptuję, reaguję!” oraz link do e-booka SZKODLIWE TREŚCI W INTERNECIE. Nie akceptuję, reaguję! by Biuro Profilaktyki i Przec... - Flipsnack. Broszurę można wydrukować i udostępnić rodzicom lub umieścić na stronie internetowej przedszkola.

Planujemy także wywiad ze specjalistką terapii uzależnień w ramach cyklu „Rozmowy na kanapie o profilaktyce”, na temat m.in. uzależnienia od internetu. Natomiast w dniu 22 lutego br. w godzinach 09.00-11.00 będzie można skorzystać z bezpłatnej teleporady prawnej. Szczegóły na dołączonym plakacie. Plakat mogą Państwo wydrukować i powiesić w widocznym miejscu.