18.11.2021r Finał konkursu "Ziemniaczek cudaczek- pobaw się ze mną mamo i tato".

W dniach od 2 do 12 listopada w naszym przedszkolu odbył się jesienny konkurs „Ziemniaczek cudaczek – pobaw się ze mną mamo i tato”. Bohaterem głównym konkursu był ziemniak. Autorzy wszystkich prac wykazali się doskonałym artyzmem w zakresie twórczości plastycznej. Dzieci miały okazję do wspólnej zabawy z rodzicami oraz prezentację swoich dokonań twórczych na forum całej naszej społeczności przedszkolnej. Prace okazały się genialne, aż trudno uwierzyć, co można wyczarować z ziemniaka bawiąc się wspólnie z rodzicami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ogromne zaangażowanie i udział w konkursie. Gratulujemy pomysłowości i fantazji wykonanych prac. Zobaczcie galerię zdjęć finałowych prac.