22.02.2017 kolejne spotkanie z Krainą Eksperymentów

W środę 22.02 w naszym przedszkolu odbyły się trzecie zajęcia warsztatowo-pokazowe z Krainą Eksperymentów pt. „Równowaga? – To dziecinnie proste!”. Podczas zajęć przedszkolaki dowiedziały się czym jest równowaga, próbowały utrzymać równowagę na magicznym talerzu, karmiły puszkowego potworka fasolkami - tak aby  mógł utrzymać równowagę, wykonały korkowego Minionka, który mimo jednej nogi doskonale utrzymywał równowagę, balansował na piku, stole, palcach, głowie, czole, nosie a nawet na językach co niektórych nieustraszonych małych chemików. Przedszkolaki były zachwycone zajęciami, poznały Krzyśka i Ryśka – dwa dmuchane zwierzaki, z których jeden za żadne skarby świata nie chciał spać…. dlaczego? o to najlepiej zapytać dzieci! ????