21.02.2017 Przekazaliśmy zebrane kocie smakołyki dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt

Jak wiecie przez ostatnie dwa tygodnie w naszym przedszkolu trwała zbiórka karmy oraz zabawek dla kotów z Zielonogórskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Zbiórka związana z obchodami Dnia Kota, które hucznie obchodziliśmy 17.02.2017. Zebrana karma to prezent od przedszkolaków dla kotów mieszkających w schronisku. Dzięki Państwa zaangażowaniu udało nam się zebrać kilka kartonów kociej karmy – suchej i mokrej!!!, we wtorek przekazaliśmy karmę Wolontariuszowi z zielonogórskiego schroniska, który obiecał, że na wiosnę wolontariusze odwiedzą nas z jednym ze swoich podopiecznych, czekamy z niecierpliwością, a tymczasem zobaczcie ile kocich smakołyków zebraliśmy!!