Wielkimi krokami zbliża się....

Dnia 17.02.2017 (piątek) cały świat obchodzi Międzynarodowy Dzień Kota – my także!,

chcielibyśmy aby 17.02 naszym przedszkolem zawładnęły koty i kotki!!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy – prosimy wszystkie przedszkolaki o kocie przebranie!

Informujemy również, iż od dnia dzisiejszego do dnia 17.02.2017 trwać będzie zbiórka kocich przysmaków i zabawek, zbieramy: karmę dla kotów – suchą i mokrą oraz kocie zabawki!

Wszystkie zebrane przedmioty zostaną przekazane dla kotów z zielonogórskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

W tym dniu na nasze kotki i koteczki czekać będą kocie konkursy, quizy, piosenki, ciekawostki z życia kotów i wiele, wiele innych atrakcji !!!

Celem obchodów tego dnia jest podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka oraz zwrócenie uwagi ludzi na los porzuconych i bezdomnych zwierząt.

W związku powyższym, chcielibyśmy kociaki obdarować prezentami!, od dnia dzisiejszego do 17.02.2017 trwać będzie zbiórka kocich przysmaków i zabawek, zbieramy: karmę dla kotów – suchą i mokrą oraz kocie zabawki!

Serdecznie zachęcamy do wspólnej zabawy i przyłączenia się do kociej zbiórki!!!

Miauuu !!!