01.02.2020 Myszki i Misie odwiedził Gość - Pan Kierowca TIR-a :)

W dniu dzisiejszym w Grupach Myszek i Misiów odbyło się bardzo ciekawe spotkanie - grupy odwiedził tato Szymona z gr. Misiów - Pan Radosław Dziaćko, który jest zawodowym kierowcą i jeżdzi TIR-em, podczas spotkania dzieci dowiedziały się na czym polega praca kierowcy, Pan Radosław pokazał dzieciom sprzęt niezbędny w podróży jak: latarka, trójkąt ostrzegawczy, apteczka pierwszej pomocy, pasy transportowe zabezpieczające towar, kuchenka turystyczna oraz inne przydatne w podróży przedmioty. Dzieci dowiedziały się również, że czas pracy kierowcy mierzy tachograf, który może być tarczkowy lub elektroniczny. Na zakończenie Pan Radosław przygotował zabawę - przeciąganie pasów - kierowca kontra dzieci, było super!