26.02.2020 Dzień Dinozaura! :)

Z okazji Dnia Dinozaura nasze przedszkole opanowały - DINOZAURY, małe, duże, łagodne i takie naprawdę bardzo groźne! :) Nauczycielki z grupy Misiów, Myszek i Tygrysków przygotowały dla przedszkolaków wyjątkowe zajęcia edukacyjne podczas których dzieci obejrzały film edukacyjny, z którego dowiedziały się jak wyglądał świat sprzed milionów lat, jak wyglądały i co jadły dinozaury! Były zagadki, dino - okrzyki!, zabawy ruchowe podczas których przedszkolaki naśladowały ruchy dinozaurów, podczas zabawy: ciepło - zimno starały się odszukać jajo dinozaura. Po dzisiejszych zajęciach przedszolaki doskonale wiedzą jak wygląda Pterodaktyl, Diplodok, Bronchozaur, Tyranozaur, Stegozaur oraz Tyranozaur, uwiecznili je wszystkie na rysunkach na kolorowankach! A starsze grupy wykonały makietę Jurajskiego Parku! To był super dzień :)