Niech żyje BAL !!!!

W sobotę w TANCBUDZIE przy ul. OKULICKIEGO odbył się BAL KARNAWAŁOWY dla naszych przedszkolaków. Od godziny 9:00 na miejsce zaczęły przybywać księżniczki, królewny, pszczółki, kotki, Elsy, Anny z Krainy Lodu, Monster High, różnorodne zwierzątka jak również rycerze, roboty, „Spidermani”, „Batmani”,”Ironmani” mumia i wiele, wiele innych przepięknie przebranych dzieci. Przed rozpoczęciem balu fotograf wykonał dzieciom zdjęcia, indywidualne, potem grupowe a następnie? (...)

Następnie wybiła godzina 10:00 !! Na parkiecie zjawiły się wszystkie grupy z nauczycielkami i rozpoczęliśmy bal, bal prowadził  wesoły CLOWN, który przy znanych i lubianych przebojach rozbawiał dzieci, w przerwach między tańcami prowadził konkursy z nagrodami, w których przedszkolaki chętnie brały udział, dodatkowo każdy uczestnik balu mógł skorzystać z malowania twarzy, rządziły: motylki, kwiatuszki, serduszka, śniegowe gwiazdki oraz pająki, malowane blizny i inne wymyślone przez chłopców „strachy”.

Śmiechom i radości nie było nie końca!!

Wspólna zabawa sprawiła nam ogromną frajdę, dostarczyła przemiłych wrażeń, które zapamiętamy na długo!!!

Galeria zdjęć: http://mp6zgora.eprzedszkola.pl/index.php?m=galeria&id=32

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę!!!