29.10.2019 Rozstrzygnięcie konkursu pt. "Jesienna dynia".

Na początku października nauczycielki z grupy Myszek - Pani Wiesia i Pani Iwonka ogłosiły wspaniały, jesienny konkurs pt. Jesienna dynia! W konkursie udział wzięło 43 uczestników, każdy wykonał piękną, przestrzenną pracę z wykorzystaniem dyni. Dzisiaj nadszedł długo wyczekiwany dzień - rozstrzygnięcie konkursu! Rozdanie nagród, wyróźnień i dyplomów dla uczestników poprzedził program artystyczny wykonany przez dzieci z grupy Myszek pt. Ruda Wiewióreczka. Po występie dyniowa rodzinka - mama, tata i synek razem z Panią Dyrektor wręczyli - 3 nagrody główne, 3 wyróżnienia oraz dyplomy i upominki rzeczowe, smakołyki dla wszystkich uczestników! Zainteresownie konkursem przeszło nasze oczekiwania - serdecznie dziękujemy za udział w konkursie!, a piękne prace zdobiły hol naszego przedszkola przez długie dwa tygodnie! Zobaczcie sami....