17.10.2019 Piknik z Pieczonym Ziemniaczkiem!

17 października tradycyjnie, jesienną porą odbył się w przedszkolu Rodzinny Piknik z Pieczonym Ziemniakiem! Jak na prawdziwy piknik przystało było barwnie i wesoło. Przyjazna atmosfera i dobry humor dopisywał nam wszystkim, a atrakcjom nie było końca. Począwszy od dmuchanych zjeżdżalni, malowania buziek, ziemniaczanych stempli oraz cukrowej waty, poprzez konkursy ze słodkimi nagrodami. Podczas pikniku w profesjonalnym pokazie karate tradycyjnego zaprezentowali się Karatecy ze szkoły Pana Dariusza Hejduka, który prowadzi w naszym przedszkolu zajęcia dodatkowe "Mały Karateka", ich występ zrobił na nas ogromne wrażenie! Smakowitą atrakcją pikniku były domowe ciasta przygotowane przez rodziców dzieci, grochówka - dzieło naszych pań kucharek, grillowaliśmy kiełbaski, jedliśmy pieczone ziemniaki prosto z ogniska, było przepysznie! Cały dochód uzyskany podczas pikniku zostanie przekazany na zakup sprzętu terenowego na nasz plac zabaw! Serdecznie dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie i aktywny udział w pikniku! :)