05.12.2016 Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy każdego dnia poświęcają swój czas, siły i zaangażowanie na rzecz najbardziej potrzebujących.

Cieszymy, że wśród naszej przedszkolnej społeczności jest tak wielu ludzi, którzy chcą nieść pomoc innym. Życzymy Państwu, by nie zabrakło Wam wytrwałości, siły i wiary w to co robicie. Mamy nadzieję, że swoją postawą będziecie zarażać innych. Życzymy jak najwięcej pozytywnej energii, którą przekazujecie innym. A nam wszystkim – abyśmy jak najczęściej potrafili bezinteresownie pomagać innym !!!

Serdecznie dziękujemy Państwu za tak duże zainteresowanie akcjami odbywającymi sie w naszym przedszkolu - jest nam niezmiernie miło !!! Jednocześnie przypominamy, że akcje "Góra grosza" i "Szlachetna paczka" kończą sie 09.12.2016 (piatek), informujemy również iż w połowie grudnia jak co roku w naszym przedszkolu odbędzie się "Wielki kiermasz świąteczny" z którego dochód w całości przekażemy na Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Zielonej Górze - więcej informacji wkrótce.