XXIV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny Pyszności z koszyczka babuni

Dzieci z gr. Rybki pod kierunkiem Pani Moniki Potoczniak i Pani logopedy Adeli Stępień wykonały prace plastyczne na XXIV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Pyszności z koszyczka babuni”, celem konkursu było rozbudzenie plastycznej i językowej twórczości dzieci, prezentacja umiejętności oraz zdolności plastycznych, a także wspólna praca logopedy i dziecka nad rozwojem mowy z wykorzystaniem technik plastycznych.

W ramach Konkursu wykonaliśy prace plastyczne ilustrującą łakocie z koszyczka babuni, zawierające w swej nazwie głoski z szeregu syczącego (s, z, c, dz) i/lub szeregu szumiącego (sz, ż, cz, dż).

Wyłonienie zwycięzcy i ogłoszenie wyników nastąpi do 21 dni od ukończenia konkursu (tj. od 02.12.2016). Lista zwycięzców zostanie ogłoszona na stronie Wydawnictwa Komlogo www.komlogo.pl oraz na stronie internetowej www.sp7.czechowice-dziedzice.pl

Prace wykonały Oliwia, Weronika, Michalina, Gabrysia oraz Ela z grupy Rybki,

serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy powodzenia !!!