VII edycja konkursu plastycznego pt. Tylko Falubaz

Serdecznie zapraszamy wszystkie pięcio i sześciolatki z naszego przedszkola do wzięcia udziału w

VII edycji konkursu plastycznego "Tylko Falubaz"

organizowanego przez Miejskie Przedszkole nr 22

"Kraina Ekoludków" w Zielonej Górze

Celem konkursu jest:

• rozwijanie zainteresowań sportowych;
  • zacieśnianie więzi rodzinnych,
  • inspirowanie do poszukiwania nowych form zainteresowań (sportowych, plastycznych),
  • aktywizacja środowiska rodzinnego w środowisku lokalnym,
  • aktywizacja kulturalna środowisk dziecięcych, przedszkolnych,
  • promowanie działalności sportowej regionu.

ZASADY:

• Tematyka prac konkursowych powinna być ściśle związana z klubem żużlowym Falubaz Zielona Góra, technika i format prac dowolny!!!
  • Praca plastyczna powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko autora, wiek, imiona i nazwiska rodziców lub opiekunów, pełny adres przedszkola do którego uczęszcza uczestnik.
  • Prace należy przynieść do dnia 23.02.2018 do grupy Rybki (na parterze),
  • Spośród wszystkich zgłoszonych prac komisja konkursowa wybierze cztery, które będą reprezentowały nasze przedszkole na szczeblu międzprzedszkolnym i dostarczy je do MP 22 w Zielonej Górze,
  • Finał konkursu odbędzie się 14.03.2018 w Teatrze Lubuskim o godzinie 10:45, gdzie odbędzie się spotkanie z żużlowcami Falubazu, na którą zostaną zaproszeni ZWYCIĘZCY wraz z rodzicami. Na spotkanie zostaną zaproszone zielonogórskie media. Podczas spotkania zawodnicy Falubazu wręczą nagrody oraz wytypują nagrodę specjalną!!!

Serdecznie zapraszamy !!!