21.12.2017 Cicha noc, święta noc... - Jasełka w grupie Krasnali.

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu za sprawą  przedszkolaków z grupy Krasnoludków i ich Pań: Ewie  i Klaudii mogliśmy podziwiać piękne widowisko o Bożym Narodzeniu. Przedszkolaki w odświętnych strojach w świątecznej scenerii wystawiły Jasełka dla wszystkich grup przedszkolnych. Maryja z Józefem przy żłóbku, aniołowie, pasterze, królowie i dzieci niosące dary do stajenki - pięknie opowiedzieli i pokazali historię narodzenia Jezuska, a wszystko to przeplecione kolędami wprowadziło istnie świąteczną atmosferę! Bardzo miłym akcentem na zakończenie spotkania było wręczenie nagród laureatom konkursu "Szopka Bożonarodzeniowa" przez Panią Dyrektor i główną organizatorkę konkursu Panią Agnieszkę - wyłoniono czterech zwycięzców: Michałka, Laurę, Natalkę oraz Huberta !!! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy za tak duże zainteresowanie!!!

Popołudniu Krasnoludki ponownie wystawiły Jasełka - tym razem specjalnie dla Rodziców, świąteczna atmosfera udzieliła się nam wszystkim - brawa dla aktorów!!! Wspaniała robota!!! :)