Dnia 27.10.2016 przedszkolaki z grupy Rybki wybrały się do

Dnia 27.10.2016 przedszkolaki z gr. Rybki wybrały się do kina "Cinema City", uczestniczyły w zajęciach w ramach projektu "Filmowy Świat Dziecka". Tematem przewodnim zajęć były "Podróżnicze opowieści Pana Bociana". Przedszkolaki wyruszyły razem z bocianami w wirtualną podróż do ciepłych krajów, poznały te kraje jak również panujące w nich obyczaje. Dowiedziały się również w jaki sposób bociany pokonuja tak długą trasę lotu oraz jak żyją. Po części edukacyjnej nastąpiła projekcja bajki pt. "Bociany". Śmiechom i radości nie było końca !!! Na zakończenie zajęć każdy uczestnik otrzymał naklejki z bajek , kinową kolorowankę z łamigłówkami, zakładkę do książki oraz lizaki Chupa Chups-y.

Przedszkolakom bardzo podobały się zajęcia, przypomniały sobie wiadomości o ptakach odlatujących do ciepłych krajów, zdobyły nowe informacje dotyczące odlotów. W drodze powrotnej jak również długo po powrocie do przedszkola opowiadały o bajce, kto był najfajnieszy, najśmieszniejszy, analizowały treść, rysowały postacie z bajki dopytując kiedy znowu pójdą do kina :)