08.12.2017 Zakończyliśmy akcję Szlachetna Paczka w naszym przedszkolu!!!

No i udało się! Szlachetna paczka została przekazana do potrzebującej rodziny! Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że udało nam się w tak krótkim czasie zebrać tak wiele! Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przekazali co mogli! Zebraliśmy naprawdę dużo - wszystkie potrzebne rodzinie rzeczy!!! Raz jeszcze serdecznie dziękujemy, pamiętajcie - dobro wraca !!!

Poniżej treść listu, który otrzymaliśmy od Szlachetnej Paczki po zakończeniu akcji:

"Drogi Darczyńco,
w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem LBU-2934-557972), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Rodzina była tak zachwycona, że aż zaniemówiła z wrażenia. Paczki, które wnosiliśmy zajęły pół pokoju. Dzieci od razu chciały dowiedzieć się co jest w środku. A mnie przywitały tak jak świętego Mikołaja. Łóżko, które otrzymali idealnie wkomponowało się w całość i widać, że jest to najcudowniejszy prezent, który zapewnił normalne warunki rodzinie.
Co chce przekazać wolontariusz?
Bardzo dziękuję za pomoc tej rodzinie. Mam nadzieję, że nie jest to pierwszy i ostatni finał z Wami. Dzięki takim ludziom wiem, że są jeszcze osoby, które chcą pomagać i dać cząstkę się w dobroczynnym celu. Jestem wzruszona i dziękuję za tą magiczną chwilę. Wesołych Świąt.
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Rodzina była zachwycona i wzruszona. Chcą bardzo podziękować za wszystko co dostali. Dzieci wykrzykiwały, że życzą Wesołych Świąt i bardzo dziękują, po czym dalej rzuciły się w wir rozpakowywania paczek".