Przedszkolaki z gr. Tygrysków podjęły dziś wielkie wyzwanie pod hasłem - Robimy zdrowe kanapki.

Przedszkolaki z gr. Tygrysków podjęły dziś wielkie wyzwanie pod hasłem „Robimy zdrowe kanapki”. Dzieci przyniosły do przedszkola potrzebne produkty, starannie umyły warzywa, założyły fartuszki oraz własnoręcznie wykonane kucharskie czapki i zabrały się do pracy. Zadanie wykonały doskonale !!! Kanapki nie dość, że były smaczne, zdrowe to także pięknie ozdobione.

Po raz kolejny doskonale sprawdziła się maksyma, że "wykonane własnoręcznie smakuje najlepiej!"  - nawet niejadki zajadały kanapeczi z apetytem.

Podczas robienia kanapek dzieci kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę podczas sporządzania posiłków.

Smacznego !!!