Wizyta Górnika w Grupie Tygrysków :)

Barbórka - tradycyjne święto górnicze, obchodzone w Polsce 4 grudnia, w dniu św. Barbary z Nikomedii zbliża się wielkimi krokami, a w naszym przedszkolu Górnik pojawił się dziś! W środę 29.11 odwiedził najmłodszą grupę przedszkolaków - grupę Tygrysków! Dzieci wysłuchały opowieści górnika, o trudach jego pracy, z ciekawością oglądały elementy górniczego stroju: mundur, czako oraz kask w którym górnik pracuje pod ziemią - zobaczcie sami! a my już dzisiaj razem z Tygryskami  z okazji barbórkowego święta pragniemy złożyć wszystkim Górnikom, Pracownikom Kopalni i ich Rodzinom życzenia wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w ciężkiej i niebezpiecznej pracy. Niech Święta Barbara nieustannie otacza Was i Wasze Rodziny ochronnymi ramionami, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, komfortu życiowego i pewności dnia jutrzejszego. Szczęść Boże!