Osiemnasta edycja Góry Grosza! :)

Po raz kolejny nasze przedszkole uczestniczy w ogólnopolskiej akcji „GÓRA GROSZA” polegającej na zbieraniu monet od 1gr do 5zł.

To już osiemnasta edycja Góry Grosza, akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom.

(...) najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. 70 tysięcy dzieci przebywających w opiece zastępczej czeka na taką rodzinę. Dlatego celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać".

Jeden grosz znaczy niewiele, ale GÓRA GROSZA?

– Jest największa na ŚWIECIE !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI, NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI - pomóżmy dzieciom.

(SKARBONKA ustawiona będzie NA PARTERZE w PRZEDSZKOLU)

POBIJMY ZESZŁOROCZNY WYNIK - 301 złotych 36 groszy !!!

więcej informacji o akcji: