Bijesz z nami REKORD GUINESSA?

"Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie "Nasze Dzieci" działające na rzecz Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zielonej Górze zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie akcji "Piszemy do Świętego Mikołaja", Celem akcji jest pobicie rekordu Guinessa w kategorii: List do Św. Mikołaja z największą listą życzeń. Dodatkowym celem akcji jest pozyskanie środków na wybudowanie boiska dla dzieci z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zielonej Górze (...)

Nasze przedsięwzięcie polega na napisaniu trzech życzeń do Świętego Mikołaja, poprzez stronę internetową:

Przyłączcie się z nami do akcji, napiszcie swoje 3 życzenia, powiadomcie swoich znajomych poprzez media społecznościowe smsy czy maile. Bawcie się razem z nami i pomagajcie!

Pokażmy całemu światu, że my też mamy marzenia... i potrafimy je realizować!
Pamiętajcie, że możecie również dodać życzenia swoich dzieci wpisując ich imiona oraz swój adres e-email.

GWARANTUJEMY- Każdy dodany list trafi fizycznie do Mikołaja w Laponii!