Dnia 26.10.2016 w grupie Biedronek odbył się wyjątkowy koncert pt. Korale Pani Jesieni

Dnia 26.10.2016 dzieci z grupy „Biedronek” przygotowała dla swoich rodziców koncert pt. „Korale Pani Jesieni.” Przedszkolaki w pięknych strojach warzyw i owoców wykonały wierszyki, piosenki o jesieni a także radośnie tańczyły dla swoich gości. Braw i pochwał nie było końca !!!

Podczas uroczystości nastąpiło także rozstrzygnięcie jesiennego konkursu plastycznego, prace były piękne!, każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz nagrodę – niespodziankę. Zapraszamy Państwa do oglądania prac konkursowych – galeria mieści się na II piętrze naszego przedszkola.

Gratulujemy uczestnikom, dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za obecność, a Pani Dorocie Łazewskiej i Pani Bogusławie Matysiak oraz przedszkolakom z gr. Biedronki za zorganizowanie i poprowadzenie jesiennego koncertu !!!

Z niecierpliwością czekamy na kolejne :)