15.11.2017 Odwiedziny Górnika w naszym przedszkolu.

W dniu dzisiejszym nasze przedszkole odwiedził super gość - Górnik PGNiG SA Pan Rafał Bisset!, który spotkał się z przedszkolakami. Górnik przygotował dla dzieci prezentację i film, podczas projekcji których dzieci dowiedziały się jak powstaje ropa i gaz, jak ją wydobywają górnicy i do czego można je wykorzystać, Pan Rafał opowiedział przedszkolakom o swojej pracy i chętnie udzielał odpowiedzi na pytania dzieci! Dużą atrakcją był strój galowy górnika, przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały elementy stroju, liczyły złote guziki i z zaciekawieniem słuchały skąd się wzięły pióra na czako. Na zakończenie zajęć Pan Rafał przygotował dla dzieci niespodzianki - papierowe czaka, dzięki którym wszystkie przedszkolaki zostały mianowane na inżynierów górniczych i pyszne słodkości.

Serdecznie dziękujemy Górnikowi - Panu Rafałowi Bissetowi za odwiedziny oraz Oddziałowi PGNiG SA w Zielonej Górze za możliwość udziału w projekcie!