25.10.2017 Przedszkolaki z Grupy Rybki odwiedziły OEPL w Jeziorach Wysokich

W środę rano przedszkolaki z grupy Rybki wyruszyły na wycieczkę autokarową do Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Jeziorach Wysokich. Rybki wzięły udział w zajęciach terenowych na ścieżce edukacji przyrodniczo-leśnej "Na wąwozach". Trasa ścieżki wiedzie przez bogaty, mieszany las, który wygląda pięknie o każdej porze roku. Po leśnej wędrówce dzieci udały się na wieżę obserwacyjno-widokową, skąd podziwiały piękno jesiennego lasu, po zejściu w salce edukacyjnej obejrzały film "Drewno jest najważniejsze" przedstawiający zastosowanie drewna w produkcji rożnych przedmiotów, na zakończenie leśnej wyprawy Leśniczy - Pan Paweł Mrowiński zaprosił dzieci na ognisko, podczas którgo samodzielnie piekły kiełbaski i wspólnie biesiadowały. Mimo aury, która płatała nam figle - bawiliśmy się świetnie!!!