09.10.2017 Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pr. DARY JESIENI

W poniedziałek odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastycznego pt. "Dary jesieni", wręczenie nagród odbyło się podczas warsztatów edukacyjnych pt."Dziś już każdy przedszkolak wie, dlaczego owoce i warzywa się je!". Podczas zajęć przedszkolaki z grup młodszych i starszych dowiedziały się jakie warzywa i owoce rosną jesienią, dlaczego należy je jeść, mogły dotknąć, posmakować, powąchać, były jesienne zagadki, piękne, kolorowe piosenki, gry i zabawy z nagrodami! a jurorem - Pani Jesień! Przedszkolaki świetnie się bawiły! a zwieńczeniem jesiennych zajęć było wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom jesiennego konkursu! Wszystkie prace były piękne, kolorowe i jesienne, jury miało niemały problem, żeby wybrać te najpiękniejsze!, dlatego każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i upominek :)

Grupy starsze:

Hulalka Denis I MIEJSCE

Kielmann Kuba II MIEJSCE

Nakonieczna Gabrysia III MIEJSCE

Kiczak Karolina  WYRÓŻNIENIE

Kos Aniela  WYRÓŻNIENIE

Grupy młodsze:

Piwko Jędrek  I MIEJSCE

Kąkol Dawid II MIEJSCE

Strzelczyk Laura III MIEJSCE

Krechowicz Kaja WYRÓŻNIENIE

Żołyńska Basia WYRÓŻNIENIE

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział !!!

Piękne jesienne prace, możecie Państwo podziwiać do końca tygodnia w holu szatni.