UWAGA AKCJA - POLA NADZIEI !!!

Witamy w 9 edycji Pól Nadziei! -  przyłączcie się do nas !!!

Tradycją lat ubiegłych nasze przedszkole włącza się w tegoroczną akcję „Pola Nadziei” a co za tym idzie uczestniczyć będzie w uroczystym sadzeniu cebulek żonkili, które odbędzie się  30 września 2017 r. (sobota)  o godz. 12.00  pod Urzędem Miasta Zielona Góra ul. Podgórna 22 (na parkingu).

W tym roku już po raz dziewiąty  Hospicjum bierze udział w Ogólnopolskiej Kampanii na rzecz osób terminalnie chorych – „Pola Nadziei”której celem poza pozyskiwaniem funduszy na działalność Hospicjum jest przede wszystkim edukacja i uwrażliwianie społeczeństwaa szczególnie jego najmłodszej części, na los osób terminalnie chorych. Chcemy przypominać o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata.

Cebulki żonkili są do kupienia u nauczycielek w grupach - wpłata za cebulkę jest dowolna.

zakupione przez Państwa cebulki będziecie mogli zasadzić 30 września 2017 r. (sobota)  o godz. 12.00  pod Urzędem Miasta Zielona Góra ul. Podgórna 22 (na parkingu).