21.09.2017 Biedronki biesiadują pod Topolą !!!

W dniu dzisiejszym w Miejskim Przedszkolu nr 20 obyła się kolejna edycja "Biesiady pod Topolą" !!! Biesiada pod Topolą to cykliczna impreza dla miejskich przedszkoli z Zielonej Góry. Biesiada to wspaniała okazja do wspólnego śpiewania i biesiadowania czyli zabaw, rozmów i zajadania przepysznych, własnoręcznie upieczonych przez przedszkolaki ciasteczek. W tegorocznej edycji wystąpiły dzielne przedszkolaki z grupy Biedronek!!! Dzieci zaśpiewały i wytańczyły piosenkę pt.: Kolorowa jesień za co otrzymały ogromne oklaski oraz nagrodę.

Serdecznie gratulujemy dzieciom z Grupy Biedronek i dziękujemy za piękną reprezentację naszego przedszkola podczas biesadowania !!! a organizatorom biesiady za zaproszenie i wspólną zabawę:)