01.06.2017 Bijemy OGÓLNOPOLSKI REKORD w masowym czytaniu w jednym momencie.

01.06.2017 JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM! – pierwszego czerwca 2017 roku na placu zabaw NASZE PRZEDSZKOLAKI wraz z NAUCZYCIELKAMI "biły" ogólnopolski rekord w MASOWYM CZYTANIU W JEDNYM MOMENCIE.

Według badań 63% Polaków nie czyta w ciągu roku ani jednej książki, stąd akcja promowana przez Biblioteki w naszym kraju!, mająca na celu przede wszystkim promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Przynosząc nasze ulubione książki, wspólnie czytając na przedszkolnym placu, wymieniając się książeczkami chcieliśmy pokazać, że czytanie jest SUPER!

"10 czerwca 2016 r. o 10.00, dzięki zaangażowaniu ponad 2000 bibliotek z całej Polski, prawie pół miliona uczniów czytało w jednym momencie: w szkołach, na rynkach miast, w centrach handlowych, a nawet na Giewoncie."

Czy udało NAM się w tym roku pobić zeszłoroczny REKORD?? – Będziemy informować niebawem!