31.05.2017 Tygryski i Rybki jadą do MINI ZOO w Mostkach

31.05.2017 w środę grupy – Tygrysków i Rybek pojechały autokarem na wycieczkę z okazji Dnia Dziecka do Portu 2000 w Mostkach. O 8:30 punktualnie pojawiliśmy się pod naszym przedszkolem by stamtąd wyruszyć w dalszą drogę. Na miejscu w Mostkach na przedszkolaki czekało wiele niespodzianek – przede wszystkim zwiedzanie Mini ZOO, które wcale nie jest takie mini! – mieszka w nim wiele pięknych i niespotykanych gatunków zwierząt, przedszkolaki co chwilę otwierały buzie ze zdziwienia, ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także wielkie figury dinozaurów pod którym wszyscy chłopcy chcieli mieć zdjęcia! Po wycieczce w ZOO przyszedł czas na zabawę, na wielkich dmuchanych zamkach bawiliśmy się znakomicie, śmiechom i radości nie było nie końca! niestety i najwytrwalsi w końcu musieli odpocząć, w cieniu drzew odbył się piknik, najedzeni, wybawieni wyruszyliśmy w drogę powrotną do przedszkola...