W tym tygodniu odbyły się pierwsze zajęcia dodatkowe !!!

W tym tygodniu odbyły się pierwsze zajęcia dodatkowe!!! Wszystkie koła zainteresowań prężnie rozpoczęły swoją działalność. Bardzo nam miło, że zajęcia cieszą się tak dużym zainteresowaniem, pozytywne reakcje dzieci podczas zajęć również są dla nas ogromnym powodem do radości !!!

W tym tygodniu odbyły się pierwsze zajęcia dodatkowe!!! Wszystkie koła zainteresowań prężnie rozpoczęły swoją działalność. Bardzo nam miło, że zajęcia cieszą się tak dużym zainteresowaniem, pozytywne reakcje dzieci podczas zajęć są dla nas ogromnym powodem do radości !!!

Kolejna tura zajęć rusza już od poniedziałku. Przypominamy, że zajęcia odbywać się będą raz lub dwa razy w miesiącu, są bezpłatne, odbywać się będą do godziny 13:30.

Abyście mogli Państwo śledzić przebieg zajęć i sprawdzić jak bawiły się na nich Wasze pociechy uruchomiliśmy galerię, w której pojawiać się będą nowe zdjęcia :)

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania galerii  zdjęć !!!