26.05.2017 Krasnale i Misie w Akademii Cioci Joli w Karczmie Taberskiej

26 maja w piątek przedszkolaki z grup – Krasnoludków i Misiów wybrały się na wycieczkę autokarową do Karczmy Taberskiej w Janowcu, aby wziąć udział w niecodziennych zajęciach pt. Od ziarenka do bochenka - w AKADEMII CIOCI JOLI Taberskiej!!! Mali goście Akademii u cioci Joli od samego początku „od ziarenka” dowiedzieli się jak powstaje chleb, przedszkolaki poznały ziarna, rożne rodzaje mąki, samodzielnie przygotowały ciasto chlebowe, mało tego! – własnoręcznie kształtowały chlebki i wkładały do specjalnego kamiennego pieca. Gotowe wypieki Krasnale i Misie zabrały ze sobą do domu, aby razem z rodzinami skosztować tych pachnących, własnoręcznie przygotowanych pyszności! Jak sami mówili - Było pysznie!