19.06.2024 Uroczyste zakończenie roku grup Myszek i Motyli.

Szanowni Rodzice, Dzieci, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola,

Z radością pragniemy podzielić się wrażeniami z niezwykłego wydarzenia, jakim był występ dzieci sześcioletnich z grup Myszek i Motyli na zakończenie przedszkola. W tym wyjątkowym dniu, nasze przedszkolaki zaprezentowały swoje talenty, umiejętności oraz efekty wielu miesięcy wspólnej pracy. Występ pełen był śpiewu, tańca, recytacji i radości, która udzieliła się wszystkim obecnym. Rodzice, nauczyciele oraz pracownicy przedszkola z dumą obserwowali, jak nasze dzieci wyrastają na małych artystów, gotowych wkroczyć w świat szkolnej edukacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tego niezapomnianego wydarzenia. Dziękujemy rodzicom za wsparcie i współpracę, nauczycielom za trud włożony w organizację oraz wszystkim pracownikom przedszkola, którzy pomogli w realizacji tego przedsięwzięcia.

Drogie Dzieci, życzymy Wam powodzenia na dalszej edukacyjnej drodze. Niech nadchodząca przygoda w szkole będzie pełna nowych przyjaciół, fascynujących odkryć i sukcesów. Jesteśmy pewni, że poradzicie sobie znakomicie, a wspomnienia z przedszkolnych lat będą Wam towarzyszyć na zawsze!

Z wyrazami wdzięczności i serdecznymi życzeniami,

Dyrekcja, Nauczyciele oraz Pracownicy Przedszkola

Poniżej tekst podziękowania, które w imieniu Rodziców dzieci z grup Myszek i Misów wygłosiła Pani Barbara Stoszek :) :

"Dziękujemy za pierwze uściski,
za pierwsze butów założenie.
Za poranne zbiorówki i pyszności do jedzenia.
Za przedstawienia i festyny
Za świętego Mikołaja bez drabiny
Za ćwiczenia języka i emocji zrozumienie.
Za poprawę błędów i za chwalenie.
Za to że witaliście nas zawsze uśmiechem a poślizg w opłatach nie odbił się echem
Za każdą dokładkę pizzy na drugie śniadanie
Bo wiemy dobrze, że miało branie
Za naprawioną zabawkę i pomalowany płot
Za to że koło przedszkola mieszkał kot.
I za te kasztany co na placu leżały należą się dla was słowa pełne wdzięczności i chwaly
Za przybite 5 i rozegrane role
Bardzo dziękujemy to nasze przedszkole.
W imieniu rodziców Barbara Stoszek."