Ubezpieczenia dzieci.

Szanowni Państwo,

informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 nasze przedszkole nie pośredniczy w ubezpieczeniu dzieci i wszelkie umowy zawierają Państwo indywidualnie z ubezpieczycielem. Ubezpieczenie NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym, w związku z tym zdecydowaliśmy o rezygnacji z grupowej formy ubezpieczenia.

Państwo jako rodzice decydujecie sami czy chcecie ubezpieczyć dzieci czy nie. Możecie Państwo skorzystać z oferty każdego towarzystwa ubezpieczeniowego w ramach indywidualnego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe, jednak całkowita rezygnacja z ubezpieczenia, może oznaczać brak dodatkowego wsparcia finansowego, czyli realnej pomocy w momencie wypadku dziecka

Zachęcamy również do zapoznania się z propozycją Firmy Ubezpieczeniowej Compensa przygotowanej dla dzieci z naszego przedszkola - dotychczasowego ubezpieczyciela dzieci w placówce.

Oferta ze zniżką dla dzieci uczęszczających do przedszkola: